Jei Jūs skolingas keliolikai ar keliasdešimt kreditorių, Jūs nebeturite kada dirbti ir uždirbti. Visa, ką Jūs darote, – atsakinėjate į kreditorių laiškus, skambučius ir pretenzijas. Visa, apie ką Jūs, galvojate – kaip grąžinti vieną ar kitą skolą. Tačiau tokiu būdu savo įmonės iš “balos” neištrauksite. Norint išsikapstyti, reikia turėti laisvas rankas ir blaivų protą. Šiuo tikslu Jums padės skolų konsolidavimas.

Naudodamiesi skolų konsolidavimo programa Jūs visus skolinius reikalus, taip pat ir bendravimą su kreditoriais, perleisite mums. Mes sudarysime skolų grąžinimo planą ir susitarsime su Jūsų kreditoriais dėl jo įgyvendinimo. Jums tereikės padaryti vieną įmoką per mėnesį, kurią mes paskirstysime Jūsų kreditoriams.
Nuo pat skolų konsolidavimo pradžios visi Jūsų kreditoriai bendraus tik su mūsų įstaiga. Tokiu būdu atsikratysite neigiamo emocinio krūvio, savo laiką ir energiją galėsite skirti pagrindiniam tikslui – įmonės vystymui.

Skolų konsolidavimo metu galite grąžinti skolas per 12-36 mėnesius ir sumažinti savo išlaidas net 25-iais procentais. Be to, atgausite savo dvasinę ramybę.

Skambinkite mob. +370 699 34411

Rašykite el. paštu: info@fps.lt arba fpsprendimai@gmail.com
Rekomenduok draugui