Viešoji Įstaiga “Finansinių problemų sprendimai” (FPS), atsižvelgdama į susidariusią ekonominę situaciją Lietuvoje, matydama nevaldomą kreditorių piktnaudžiavimą savo teisėmis ir privilegijomis, atnaujina savo veiklą, kuri buvo laikinai sustabdyta 2007 metais.
Kviečiame visus, kuriuos spaudžia kreditoriai, antstoliai, skolų išieškotojai, visus, kurie nori išspręsti skolų grąžinimo problemas, kreiptis FPS nurodytais kontaktais. Įvadinė konsultacija – nemokama (kartais užtenka vien konsultacijos išspręsti susidariusiais problemas)!

Viešoji įstaiga „Finansinių problemų sprendimai“ (FPS) yra pirmoji organizacija Baltijos šalyse, kurios tikslas – padėti įsiskolinusioms ir finansinių sunkumų turinčioms įmonėms bei asmenims „išbristi“ iš skolų, planuoti savo biudžetą ir atgauti pilnavertį gyvenimą.
FPS siekia padėti įsiskolinusioms įmonėms ir asmenims santykiuose su kreditoriais, antstoliais, skolų išieškojimo kompanijomis, apginti juos nuo nesąžiningų kreditorių, užtikrinti įmonių bei asmenų teises bei teisėtus interesus.
Nuo 2004-ųjų m. FPS suteikė teisinę pagalbą beveik tūkstančiui Lietuvos įmonių ir gyventojų. Daugiau nei 300 įmonių ir asmenų FPS pagalba buvo atidėti skolos mokėjimo terminai, 150 asmenų sumažintos skolų sumos, daugiau nei 400 skolininkų išvengė skaudaus teisminio proceso ir susidūrimo su antstoliais. Daugiau nei 20 įmonių ir asmenų „išbrido“ iš, atrodo, beviltiškos padėties. Iš viso FPS padėjo Lietuvos gyventojams ir įmonėms sutaupyti apie pusę milijono litų.
Lietuvoje yra daug įstatymų, įmonių ir asmenų, ginančių kreditorių interesus. Tačiau finansinių sunkumų turintį Žmogų gina tik FPS.